e-wc e-wc
special offers

 www.e-wc.pl


Wybrane promocje


oferta dla 100 pierwszych nowych klientówpromocja
Toalety wynajem długoterminowy

Cena dotyczy 1 dnia wynajmu toalety przy wynajmie długoterminowym minimum cztery miesiące z jednym serwisem miesięcznie lub dwumiesięcznym z dwoma serwisami w miesiącu. Koszt serwisów zgodnie z aktualnym cennikiem. Oferta dostępna dla 100 pierwszych nowych klientów, decyduje kolejność zamówień. Oferta ograniczona terytorialnie do województw: Małopolskiego, Podkarpadzkiego, Świętokrzyskiego, Śląskiego (konieczne potwierdzenie dostępności usługi w konkretnej lokalizacji). Kalkulacja ceny w ramach oferty promocyjnej według wzoru: (5zł * ilość dni w miesiącu)+(cena serwisu * ilość dni w miesiącu). Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów, nie posiadających aktualnych umów oraz klientów których umowy skończyły się nie wcześniej jak rok temu.oferta ważna do wyczerpania zapasówpromocja
Toaleta przenośna PE

Toaleta wykonana z polietylenu, dach półprzezroczysty, zbiornik o pojemności 208l, pozwalający na 600-800 "wizyt", dwa systemy wentylacji grawitacyjnej, pisuar, przeciwślizgowa podłoga, pojemnik na papier toaletowy, zamek ze wskaźnikiem "wolny/zajęty, wieszak na kórtkę, drzwi o wzmocnionej konstrukcji. W ramach oferty promocyjnej oferujemy także transport toalety w dowolne miejsce w Polsce w cenie 250zł netto/szt. Dostępne kolory toalet: niebieski, zielony, pomarańczowy. Ilość toalet w promocji ograniczona.

Toaleta przenośna z polietylenu FOTO
pozostałe promocje, pełna oferta toalet przenośnych


oferta ważna do odwołaniapromocja
Serwis obcych toalet

Posiadasz własną toaletę przenośną na budowie, na działce, w terenie pozbawionym kanalizacji? Już nie musisz martwić się o serwis i utrzymanie toalety. W naszej firmie możesz złożyć zlecenie stałe lub okresowe. W ramach serwisu: opróżnianie toalety, mycie ciśnieniowe, uzupełnienie papieru i mydła. Oferta ograniczona terytorialnie do województw: Małopolskiego, Podkarpadzkiego, Świętokrzyskiego, Śląskiego (konieczne potwierdzenie dostępności usługi w konkretnej lokalizacji). Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów, nie posiadających aktualnych umów oraz klientów których umowy skończyły się nie wcześniej jak rok temu.
oferta ważna do wyczerpania zapasówpromocja
Toaleta przenośna

Kabina z płyty OSB zapewniającej długi i bezawaryjny okres użytkowania, pokrycie dachowe wykonane z laminatu, lekka konstrukcja ,wentylacja kabiny i zbiornika gwarantuje neutralizację przykrych zapachów. W zestawie komplet środków biologiczno-chemicznych do obsługi kabiny.

Toaleta przenośna z OSB FOTO
pozostałe promocje, pełna oferta toalet przenośnych
  *warunki i koszty transportu

©2004 GREEN, Wszystkie Prawa Zastrzeżone


Wzrost konkurencyjnoœci firmy GREEN poprzez inwestycje w œrodki trwałe oraz wprowadzenie innowacyjnych produktów i usług


oferta dla 100 pierwszych nowych klientówpromocja
Toalety wynajem długoterminowy

Cena dotyczy 1 dnia wynajmu toalety przy wynajmie długoterminowym minimum cztery miesiące z jednym serwisem miesięcznie lub dwumiesięcznym z dwoma serwisami w miesiącu. Koszt serwisów zgodnie z aktualnym cennikiem. Oferta dostępna dla 100 pierwszych nowych klientów, decyduje kolejność zamówień.

oferta ważna do wyczerpania zapasówpromocja
Toaleta przenośna PE

Toaleta wykonana z polietylenu, dach półprzezroczysty, zbiornik o pojemności 208l, pozwalający na 600-800 "wizyt", dwa systemy wentylacji grawitacyjnej, pisuar, przeciwślizgowa podłoga, pojemnik na papier toaletowy, zamek ze wskaźnikiem "wolny/zajęty, wieszak na kórtkę, drzwi o wzmocnionej konstrukcji.

oferta ważna do odwołaniapromocja
Serwis obcych toalet

Posiadasz własną toaletę przenośną na budowie, na działce, w terenie pozbawionym kanalizacji? Już nie musisz martwić się o serwis i utrzymanie toalety. W naszej firmie możesz złożyć zlecenie stałe lub okresowe. W ramach serwisu: opróżnianie toalety, mycie ciśnieniowe, uzupełnienie papieru i mydła.