e-wc e-wc
special offers

 www.e-wc.pl


Serwis

Jeżeli posiadasz własną toaletę przenośną na budowie, na działce, lub w innym miejscu nie posiadającym dostępu kanalizacji. Już nie musisz martwić się o serwis i utrzymanie toalety. W naszej firmie możesz złożyć zlecenie stałe lub okresowe.

W ramach serwisu oferujemy:
e-wc opróżnianie toalety
e-wc mycie ciśnieniowe.
e-wc dezynfekcja
e-wc uzupełnienie papieru i mydła

usługa serwisu dostępna jest w strefie zielonej obejmującej m.in.: Tarnów, Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz, Dębica, Bochnia, Mielec oraz wybranych gminach strefy pomarańczowej:
e-wc dostępność serwisu m.in.: Tarnów, Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz, Dębica, Bochnia, Mielec

W celu obliczenia ilości potrzebnych serwisów możecie Państwo skorzystać z tabeli:
e-wc

Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług, możliwość skorzystania z porady specjalistów i zawsze atrakcyjne ceny.
  *warunki i koszty transportu

©2004 GREEN, Wszystkie Prawa Zastrzeżone


Wzrost konkurencyjnoœci firmy GREEN poprzez inwestycje w œrodki trwałe oraz wprowadzenie innowacyjnych produktów i usług


oferta dla 100 pierwszych nowych klientówpromocja
Toalety wynajem długoterminowy

Cena dotyczy 1 dnia wynajmu toalety przy wynajmie długoterminowym minimum cztery miesiące z jednym serwisem miesięcznie lub dwumiesięcznym z dwoma serwisami w miesiącu. Koszt serwisów zgodnie z aktualnym cennikiem. Oferta dostępna dla 100 pierwszych nowych klientów, decyduje kolejność zamówień.

oferta ważna do wyczerpania zapasówpromocja
Toaleta przenośna PE

Toaleta wykonana z polietylenu, dach półprzezroczysty, zbiornik o pojemności 208l, pozwalający na 600-800 "wizyt", dwa systemy wentylacji grawitacyjnej, pisuar, przeciwślizgowa podłoga, pojemnik na papier toaletowy, zamek ze wskaźnikiem "wolny/zajęty, wieszak na kórtkę, drzwi o wzmocnionej konstrukcji.

oferta ważna do odwołaniapromocja
Serwis obcych toalet

Posiadasz własną toaletę przenośną na budowie, na działce, w terenie pozbawionym kanalizacji? Już nie musisz martwić się o serwis i utrzymanie toalety. W naszej firmie możesz złożyć zlecenie stałe lub okresowe. W ramach serwisu: opróżnianie toalety, mycie ciśnieniowe, uzupełnienie papieru i mydła.