e-wc e-wc
special offers

 www.e-wc.pl


Toaleta przenośna - KABINA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Toalety przenośne z tworzywa - toalety przenośne dla niepełnosprawnych Toaleta przenośna - KABINA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH:
toaleta w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych, w szczególności poruszających się na wózkach jednocześnie w pełni przenośna i możliwa do zastosowania na imprezach plenerowych, jak również jako zaplecze sanitarne parków lub parkingów.

Toalety przenośne z tworzywa - toalety przenośne z polietylenu, toalety przystosowane do kanalizacji


  *warunki i koszty transportu

©2004 GREEN, Wszystkie Prawa Zastrzeżoneoferta dla 100 pierwszych nowych klientówpromocja
Toalety wynajem długoterminowy

Cena dotyczy 1 dnia wynajmu toalety przy wynajmie długoterminowym minimum cztery miesiące z jednym serwisem miesięcznie lub dwumiesięcznym z dwoma serwisami w miesiącu. Koszt serwisów zgodnie z aktualnym cennikiem. Oferta dostępna dla 100 pierwszych nowych klientów, decyduje kolejność zamówień.

oferta ważna do wyczerpania zapasówpromocja
Toaleta przenośna PE

Toaleta wykonana z polietylenu, dach półprzezroczysty, zbiornik o pojemności 208l, pozwalający na 600-800 "wizyt", dwa systemy wentylacji grawitacyjnej, pisuar, przeciwślizgowa podłoga, pojemnik na papier toaletowy, zamek ze wskaźnikiem "wolny/zajęty, wieszak na kórtkę, drzwi o wzmocnionej konstrukcji.

oferta ważna do odwołaniapromocja
Serwis obcych toalet

Posiadasz własną toaletę przenośną na budowie, na działce, w terenie pozbawionym kanalizacji? Już nie musisz martwić się o serwis i utrzymanie toalety. W naszej firmie możesz złożyć zlecenie stałe lub okresowe. W ramach serwisu: opróżnianie toalety, mycie ciśnieniowe, uzupełnienie papieru i mydła.